TaalTaal Logo

flagNederlands Basis Uitgebreid 1

A1
595
NEDERLANDS
595

Tijdens deze cursus wordt de taal in een rustig maar gestaag tempo gestructureerd overgebracht met extra veel inhoudelijke aandacht en oefening voor elk van de taalvaardigheden: spreken, luisteren, lezen, schrijven. In vergelijking met andere cursussen Nederlands is de (grammaticale) intensiteit per les iets lager, maar het totaal aantal lessen hoger.

Voor wie: Beginners die nog geen kennis van het Nederlands hebben, de taal zeer goed willen leren beheersen en eventueel niet veel tijd hebben voor zelfstudie of huiswerk.

Resultaat na afloop: Tijdens de cursus leer je de basis van de Nederlandse taal samen met andere studenten. De lessen omvatten het simuleren van veel voorkomende situaties met betrekking tot de interactie met andere Nederlandstaligen, zodat u uzelf kunt introduceren, aanwijzingen kunt vragen en een basisgesprek kunt voeren.

Frequentie, duur, dag en tijd:  

Dit seizoen zijn er helaas geen groepen voor deze cursus, maar neem gerust contact op met de receptie.

Gebruikte lesmethode: Het boek (exclusief) kunt u voor meerdere modules binnen hetzelfde traject gebruiken. U kunt het boek zelf bestellen via o.a. bol.com

book

Nederlands in Gang €49.50

(ISBN: 9789046905609)

Volledige programma voor Nederlands: